Про це в коментарі DT.UA сказав колишній посол США в Україні, експерт Brookings Institute Стівен Пайфер.
Зокрема, Клінтон може продовжити підтримку Києва, а також зусиль німецького канцлера Ангели Меркель у мінському процесі. Також вона, швидше за все, збереже економічні санкції проти Росії до тих пір, поки поведінка Кремля не зміниться.
Крім того, вона може зайняти дещо жорсткішу позицію щодо Росії. Приміром, адміністрація Клінтон залежно від обставин може розглянути передачу летальної військової допомоги Україні, від якої адміністрація Обами відмовилася,
– сказав Пайфер.
Читайте також: У Трампа різко змінили риторику щодо України
На його думку, в разі ж перемоги на виборах республіканського кандидата Дональда Трампа, політика США може змінитися не лише щодо України, а й щодо НАТО, якщо зважати на всі заяви мільярдера.
"Не залежно від того, буде президентом США Клінтон чи Трамп, нова адміністрація матиме дуже багато питань на порядку денному в зовнішній політиці. Чи фігуруватиме Україна в ньому, залежатиме від сприйняття Києва. Що енергійніше уряд проводитиме реформи і серйозні антикорупційні заходи, то вірогідніше, що Україна буде серед пріоритетів нової адміністрації", – додав експерт.
До слова, Гілларі Клінтон випереджає Дональда Трампа на 6% у передвиборній гонці.