"Закон прямої дії, і він вже діє. Подавайте заяви для дитячих садків і для шкіл, для реклами, для ЗМІ. Я взагалі не бачу якихось проблем. Ми маємо справу з божевільною дурістю багатьох людей, які намагаються зробити з закону проблему. Або з хамством того ж Москаля і подібних йому недоумковатих політиків. Хочеш на ідиші – виступай на ідиші, хочеш на циганській мові – виступай на циганській!", – каже Колесніченко.

Він додав, що забезпечення таких виступів перекладачами за держрахунок –- це особисті проблеми тих, хто виступає.

"Це його особиста проблема –- якщо хоче перекладача, то йому його дадуть. Я взагалі не розумію, про що ми говоримо. Проблем із законом ніяких немає, є просто окремі дурні. Але у нас 45 мільйонів населення –- зрозуміло, що вони будуть", – додав він.

До слова, громадяни України неоднозначно ставляться до закону "Про засади мовної політики в Україні". Таку інформацію озвучує соціолог та засновник компанії R&B Group Євген Копатько. За даними дослідження, 36% опитаних респондентів висловили позитивне ставлення до цього закону, тоді як 35% громадян виступили проти. Ще 24% зайняли нейтральну позицію, а 5% не змогли відповісти.