Про це повідомив голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко в коментарі під час форуму "Ефективні бюджети". Нардеп зазначив, що увесь процес має бути "юридично бездоганним".
Читайте також Націоналізація "Мотор Січі" й розслідування Харківських угод: результати засідання РНБО
Деталей щодо формату розповісти не можуть
Говорити про те, в якому саме форматі буде поки не можна. РНБО звернула увагу на це питання, і це питання національної безпеки. І найближчим часом ми це питання врегулюємо й врегулюємо законопроєкт. Думаю, мова йде про 2 – 3 тижні,
– сказав Корнієнко.
Коротко про націоналізацію "Мотор Січі"
- Проте, що всі підприємства оборонного комплексу, повернуть у власність держави заявив секретар РНБО Олексій Данілов 11 березня.
- Люди, які інвестували у такі компанії, отримають компенсації. Проте офшори уряд не захищатиме.
- Ще у січні 2021 року президент Зеленський запровадив санкції проти компаній-інвесторів з Китаю. Вони хотіли відстоювати свої права на "Мотор Січ" у міжнародному арбітражі.
- А вже на початку березня 2021 року голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що підприємство можуть націоналізувати.
До теми Дружба з США чи китайські інвестиції: у чому полягає скандал з "Мотор Січчю"
Що відомо про "Мотор Січ"?
Це одна з провідних світових корпорацій, яка розробляє, виробляє та ремонтує авіаційні газотурбінні двигуни для гелікоптерів та літаків. Розташоване підприємство у Запоріжжі. Діяльність "Мотор Січі" розпочалась ще у 1907 році. З 2015 року здійснювались спроби китайцями купити компанію, проте цього не дозволяв Антимонопольний комітет України.Дані з Вікіпедії