У крові й сечі Михайла Єфремова виявили сліди кокаїну й канабіноїдів, повідомляє телеграм-канал "112".

Важливо Російський актор Єфремов влаштував п'яну ДТП у центрі Москви: відео 18+

При цьому медики зазначили, що видимих слідів того, що актор робив наркотичні ін'єкції, на його тілі немає. Про це пише "РЕН ТВ".

Крім того, одразу ж після аварії в крові Єфремова виявили алкоголь, частка якого перевищувала 2 проміле. Це на межі середньої і сильної стадій сп'яніння.

Втім сама поведінка винуватця ДТП вказувала на сильне сп'яніння. Він погано усвідомлював, що відбувається, а очевидці розповіли, що чули від нього дуже різкий запах алкоголю.

Михайло Єфремов, ДТП, аналізи
Результати тестів Єфремова на вміст наркотиків / фото телеграм-каналу "112"

Михайло Єфремов, ДТП, медичні тести
Результати тестів Єфремова на вміст наркотиків в організмі / фото телеграм-каналу "112"

За російським законодавством, за вживання наркотиків передбачено покарання у вигляді штрафу в 5 тисяч рублів або адміністративного арешту до 15 діб. Втім за ДТП з загиблим Єфремов може загриміти на 12 років.

Цікаво Що відомо про Михайла Єфремова: критика Путіна, алкоголізм і вже не перша ДТП

За даними "РИА Новости", результати медичного дослідження, які показали наркотики в організмі актора – остаточні. Як пояснив сам Єфремов, наркотичні речовини "він вживав колись раніше".

ДТП за участі Михайла Єфремова: коротко

  • Вона трапилася ввечері 8 червня у центрі Москви. Актор Михайло Єфремов вилетів на зустрічну смугу і влетів в автомобіль, в якому їхав Сергій Захаров.
  • Потерпілий Сергій Захаров помер через кілька годин після аварії, а от сам актор, як стверджують очевидці аварії, був п'яним і зовсім не розумів, що відбувається.
  • Михайло Єфремов наступного дня визнав себе винним в аварії. Після розгляду справи судом йому може загрожувати до 12 років за ґратами.
  • Поки що у Єфремова виникають великі проблеми з захистом. За даними російських ЗМІ, він вже звернувся до понад 50 адвокатів, але всі відмовляються його захищати.

Аварія за участі Михайла Єфремова: дивіться відео