Пряма трансляція на
Останні випуски

Куди може привести Росію новий термін Путіна

Путін сьогодні, 7 травня, офіційно став президентом. Він керує Росією вже 18 років. За конституцією це останній його термін. Але знаючи, Путіна, конституцію можуть і змінити.

З 2000 року процедура інавгурації незмінна. Лише цьогоріч Путін не їхав в помпезному кортежі порожніми вулицями Москви. У президентській адміністрації вирішили обмежитися територією Кремля. Адже спеціально розроблений російськими інженерами для цієї церемонії автомобіль, який коштував державі кілька мільйонів рублів, не пройшов всіх випробувань з безпеки.

Читайте також: Російський опозиціонер розповів, чи можлива найближчим часом зміна влади у РФ

Після складання присяги Путін поспілкувався з волонтерами, які брали участь в його президентській кампанії, і прийняв парад Кремлівського полку.

Якщо Путін відбуде до кінця свій новий термін, який спливає у 2024 році, то проведе при владі без року чверть століття. І майже повторить досягнення царя Миколи Першого, який перебував на троні 30 років, і Сталіна, який стояв біля керма держави 31 рік.

Як і його попередники, Путін ставить перед собою історичні завдання і запевняє: зробить все, аби Росія досягла прориву. При цьому, на його думку, наступні кроки влади визначатимуть долю федерації на десятиліття уперед.

Запевняю вас, ціль мого життя, роботи буде, як і раніше, служіння людям, нашій Батьківщині. Для мене це – понад усе,
– сказав президент Росії Владімір Путін.

Але вочевидь зусилля Путіна не поширюються на незгодних з режимом. В московських СІЗО залишається понад 150 учасників акції протесту проти влади Путіна. Напередодні в найбільших російських містах пройшли мітинги під гаслом "Він нам не цар!" Поліція застосувала силу проти учасників акцій. Загалом за грати потрапило понад півтори тисячі росіян.

Більше – дивіться у сюжеті.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі