Про це заявив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт сьогодні на прес-конференції, передає “Інтерфакс – Україна”.
"Державна підсумкова атестація буде пом'якшена для наших дітей, тому що був дуже важкий і нервовий рік. Ми будемо дивитися, як розвиватиметься політична ситуація", - повідомив він.
Квіт наголосив, що основна увага буде переноситися на зовнішнє незалежне оцінювання. Питання фінансування ЗНО будуть розглядати 5 березня в Кабінеті Міністрів.
Окрім того, новий Міністр освіти планує зняти заборону (яку ввів попередник Квіта Дмитро Табачник) на використання підручників, що були надруковані у минулі роки. Він підкреслив, що міністерство не планує переписувати підручники з історії: “Історією повинні займатися історики. Ми не будемо займатися ідеологічним втручанням в історію”.
Читайте також: Президент Києво-Могилянської академії про раціональне завершення Майдану
За словами Квіта, Міносвіти цього року має намір відмовитися від складання рейтингу ВНЗ, адже “не може держава оцінювати саме себе”. На думку керівника відомства, складанням подібних рейтингів повинні займатися незалежні організації.
Міністр освіти і науки України Сергій Квіт також вважає за доцільне об'єднати очолюване ним міністерство з Національною академією наук України для кращого розвитку вітчизняної науки.
"Наша перспектива в об'єднанні двох відомств - Міністерства освіти і науки та НАНУ. Ми почнемо цей діалог, це не простий процес", - заявив Квіт.
Нагадаємо, 27 лютого Верховна Рада України проголосувала склад Кабінету Міністрів України (331 нардеп). Цього дня президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт став Міністром освіти і Науки України.