Вбивство Аркадія Бабченка
Аркадія Бабченка вбили 29 травня 2018 року у Києві у його власному помешканні. Невідомий здійснив кілька пострілів йому у спину, коли журналіст повертався додому з магазину. Закривавлене тіло виявила дружина журналіста, яка перебувала в квартирі. Від отриманих поранень Бабченко помер дорогою до лікарні. Журналістові був 41 рік.
Спочатку про подію повідомив журналіст Айдер Муджабаєв у Facebook.
Читайте також: Вбивство Аркадія Бабченка: Геращенко розкрив деталі вбивства
"В Аркадія Бабченка стріляли, в будинку, в спину. Відвезли в лікарню. Шукаю в яку, їду туди", – написав він.
Невдовзі факт смерті підтвердили у поліції – журналіст помер у кареті швидкої допомоги.
"На лінію 102 надійшло повідомлення від лікарів: їм подзвонила жінка і сказала, що виявила в помешканні свого чоловіка в крові. Від отриманого поранення, попередньо - у спину, потерпілий помер. Загиблий – громадянин РФ, 1977 р.н., ведучий одного із телеканалів", – зазначили у поліції.
Аркадій Бабченко
У мережі опублікували кадри з Микільсько-Слобідської вулиці у Києві, де 29 травня був вбитий російський журналіст Аркадій Бабченко.
Зокрема, на кадрах видно, як поліція та криміналісти перевіряли сміттєпровід у під'їзді будинку, де вбили Бабченка.
Поліція склала фоторобот ймовірного вбивці журналіста Аркадія Бабченка. Поліція поки опрацьовує головну версію вбивства – професійна діяльність.
Політик Антон Геращенко розповів деталі вбивства.
Сьогодні в Києві на порозі квартири, де він жив, був застрелений відомий російський журналіст Аркадій Бабченко, противник путінського режиму і друг України. У будинку закінчився хліб. Аркадій пішов в магазин. Вбивця на нього чекав на сходовій клітці в під'їзді. Коли Аркадій відкрив двері квартири, вбивця підло, в спину, зробив кілька пострілів,
– йдеться у повідомленні.
Усі новини про вбивство Аркадія Бабченка читайте в онлайні – Вбивство Аркадія Бабченка: останні новини
Аркадій Бабченко Це відомий опозиційний російський журналіст. У лютому 2017 року виїхав з Росії через переслідування. Спочатку переїхав в Прагу і пізніше – в Україну.
Бабченка вважають одним з засновників сучасної військової прози. Він одним з перших описав сучасні російські війни в художньому стилі. Його книги перекладено 16-ма мовами і видано в 22 країнах світу.
ДТП із українським автобусом в Будапешті
Моторошна аварія за участю двоповерхового туристичного автобуса із України сталася ввечері 28 травня у столиці Угорщини Будапешті. В результаті ДТП постраждали 28 осіб, з них 8 – отримали важкі травми.
Автобус Setra (номер ВХ 3219 ВА), який слідував із Хмельницької області, на шляху до аеропорту Феріхедь на швидкості в'їхав у 3,5 метровий обмежувач висоти. У результаті цього зіткнення знесло майже увесь другий поверх, де знаходилося два десятка пасажирів.
ДТП із українським автобусом у Будапешті
Як повідомили в Управлінні катастроф Будапешта, в автобусі перебувало загалом близько 50 пасажирів. За попередньою інформацією, загрози життю пасажирів немає. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом аварії.
В мережі з’явилося відео з місця ДТП в Будапешті з українським автобусом
За кермом автобуса, якому знесло дах у дорожньо-транспортній пригоді у Будапешті, був 52-річний українець, зараз його затримали співробітники поліції.
Читайте також: В аварії у Будапешті постраждало багато українців: деталі від МЗС
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що український консул вже відвідав місце, де трапилася моторошна ДТП з автобусом, який перевозив українських туристів у Будапешті.
Люди будуть забезпечені всім необхідним,
– зазначив прем'єр.
Гроші від ЄС
У вівторок, 29 травня, Рада Європейського союзу схвалила рішення з Європейським Парламентом про надання нового пакету макрофінансової допомоги Україні на суму один мільярд євро.
Планується, що один мільярд доларів у вигляді позики має покрити фінансові потреби України протягом двох з половиною років. Це дасть можливість підтримувати стабілізацію економіки та програму структурних реформ, доповнюючи ресурси, надані МВФ та іншими донорами.
Президент України привітав таке рішення і заявив, що це відкриває шлях до започаткування нової програми макрофінансової допомоги Україні.
Вітаю сьогоднішнє рішення Ради ЄС, що відкриває шлях до започаткування нової програми макрофінансовоі допомоги Україні, про яку ми з лідерами ЄС домовилися наприкінці минулого року, – зазначив Порошенко.
Президент додав, що це важливий сигнал з боку держав-членів ЄС щодо оцінки прогресу на шляху реформ та відданості подальшій підтримці України.