Пропозиції такого працевлаштування робили дівчатам, які мали досвід роботи моделями. Про викриття сутенерок стало відомо 20 січня.

До теми У Києві викрили групу сутенерів і повій з "арсеналом" зброї та наркотиків

"Підприємливих" подруг спіймали на гарячому

Поліція затримала підозрюваних якраз під час спроби відправити за кордон двох дівчат. Організаторками злочинної схеми виявилися 38-річна та 42-річна жительки Бориспільщини. Обидві мали широке коло зв'язків за кордоном у сфері розваг і займалися незаконним "бізнесом" вже понад рік.

Обов'язки у ньому зловмисниці поділили: одна шукала потенційних кандидаток і вмовляла їх займатися проституцією, а інша вирішувала питання логістики, документів та фінансів.

Заманювали космічними зарплатами

У своїх оголошеннях про роботу зловмисниці стверджували, що за два тижні роботи за кордоном дівчата зможуть заробляти 5 тисяч доларів. Такий сумнівний аргумент справляв потрібне враження на студенток, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Зрештою їх забезпечували квитком на літак до Стамбула і житлом у бюджетних готелях турецького міста. Там за день повії обслуговували по 5 – 7 клієнтів.

Показово, що 50% "заробітку" дівчата мали віддавати своїм "працедавицям". Крім того, власним коштом вони мусили сплачувати рекламу сексуальних послуг.

Під час обшуків в організаторок схеми вилучили записи чорної бухгалтерії з профайлом на кожну з повій. Там детально розписувалося, скільки коштів витратили на її переліт, проживання. Крім того, вівся облік "данини", сплаченої зловмисницям.

Схоже У Вінниці жінка організувала дім розпусти під виглядом масажного салону

За торгівлю людьми чекає в'язниця

Правоохоронці вже затримали 38-річну організаторку брудного "бізнесу". Їй оголосили про підозру в торгівлі людьми. Невдовзі те саме чекає і її спільницю. Обом загрожує позбавлення волі на 5 – 12 років з конфіскацією майна або без неї.

Поліція викрила дует сутенерок, які вивозили дівчат на роботу за кордон / Фото поліції Київської області

На Київщині викрили сутенерок, які відправляли дівчат за кордон: відео