Про це він написав у Facebook, коментуючи заклик затриманого вчора силовиками лідера партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі вийти у неділю, 10 грудня, на марш "За імпічмент".

Читайте також: Парасюк заявив, що може спровокувати третій Майдан

"Можна завжди сміливо виходити на мирний протест, марш чи мітинг. Це наше святе конституційне право і ми повинні його реалізовувати. Підрозділи МВС завжди будуть пильно охороняти громадський порядок, охороняти протестуючих і усіляко сприяти нормальному проведенню мирних акцій протесту для висловлення власної політичної позиції. При потребі правоохоронці завжди прийдуть на допомогу своїм громадянам, що є учасниками таких акцій", – зазначив радник міністра.

При цьому Шкіряк додав, що лідер партії "Рух нових сил" та особи з його оточення спонукають людей до агресивних дій щодо правоохоронців.

А от боятися потрібно таких провокаторів як сам Саакашвілі і його кримінальне оточення. Саме вони, підло маніпулюючи свідомістю громадян, штовхають їх на агресію проти правоохоронців, відверто штовхають на скоєння злочинів і різних протиправних дій. І все це виключно задля реалізації своїх ганебних планів. А люди для них просто "человекочасы", механізм досягнення мети. Тут головна проблема,
– написав він.

При цьому радник міністра зазначив, що підтримує проведення мирних маршів, мітингів чи протестів, а правоохоронні органи, в свою чергу, готові до активної співпраці і до цілковитого порозуміння з учасниками таких заходів.

"Ми ж не при Януковичі в Україні чи Саакашвілі в Грузії живемо. Силовий розгін мирних демонстрацій, побиття і вбивства активістів – це їхнє життєве і політичне кредо. Обидва діяли саме так. Тому вони й порозумілися між собою. Один гроші – інший провокації і безлади", – додав Шкіряк.

Нагадаємо, лідер "Руху нових сил", екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі передав лист з ізолятора зі зверненням до громадян України, в якому закликає усіх прийти у неділю, 10 грудня, на "Марш за імпічмент". При цьому Саакашвілі попросив українців "не боятися нічого".