Своїми ідеями вони поділилися з чиновниками Київради. Скільки коштує хоча б один такий проект сказати важко, але справа не у грошах.

"Вони всі дуже креативні, те, що не можуть дозволити собі проектні організації, які працюють практично за гроші, студенти працюють для того, щоб показати себе людиною творче налаштованою", - каже директор інституту дизайну та ландшафтного мистецтва Анатолій Жирнов.

В колекції молодих фахівців близько сотні архітектурних знахідок. До КМДА принесли лише десяту частину, найцікавіших.

"Мені сподобався скейт-парк, я так зрозумів, їх є три варіанти проектів, я попросив, щоб його мені продемонстрували більш конкретніше, і ми обов’язково один із них найближчім часом почнемо реалізовувати", - каже голова КМДА Олександр Попов.

Появу скейт-парків обіцяють у наступному році. Цього ж року, хоч і не так креативно, але планують освоїти понад 20 мільйонів гривень, аби відновити зелені зони столиці.

"На сьогоднішній день ми в кожному районі взяли по два сквери, щоб до Дня незалежності ми їх відпрацювали і зробили там реконструкцію. І всі райони зараз працюють, щоб виконати свої роботи вчасно", - каже генеральний директор "Київзеленбуду" Микола Назаренко.

Втім, 20 оновлених скверів навряд-чи поліпшать ситуацію. Оскільки всього їх у столиці майже 500. А ще 76 бульварів та більше 100 парків. Аби ж втілити в життя сміливі студентські проекти, потрібні архітектурні погодження та, перш за все, гідний кошторис.