Вранці 9 травня кордон з правоохоронців вишикувався під офісом "Добровольчого батальйону ОУН" на вулиці Мазепи в Києві, саме там мала проходити хода так званого "Безсмертного полку".

Ті, хто перебував у будівлі, почали кидати у правоохоронців та журналістів, що перебували поблизу, різними предметами: кульками з фарбою, яйцями, картоплею, палицями, була застосована навіть одна димова шашка.

Читайте також: Бандера і Шухевич за сутички в Києві зняли б шкуру з Коханівського, – керівник УВО

У поліції повідомили, що відкрили з фактом хуліганства кримінальне провадження і затримали кількох осіб.

Голова "Добровольчого батальйону ОУН" Микола Коханівський повідомив 24 Каналу, що серед його затриманих побратимів чимало зазнали поранень, а декількох довелось госпіталізувати прямо із райвідділків.

Представники батальйону ОУН зазнали травм

Серед "оунівців" багато постраждалих

Журналістка видання "Провокатор" Ганна Сінькова повідомляє, що серед затриманих "оунівців" взагалі непобитих немає.

У своєму Facebook вона опублікувала фото кількох з них.

Нагадаємо, вранці 9 травня правоохоронці заблокували штаб "Добровольчого батальйону ОУН" у Києві на вулиці Мазепи. З будівлі у відповідь полетіли димові шашки, кульки з фарбою, яйця і навіть картопля.

В цей час від станції метро "Арсенальна" до парку Слави проходила колона так званого "Безсмертного полку" під пильним наглядом правоохоронців. Згодом поліція почала затримувати активістів зі штабу "Добровольчого батальйону ОУН".