Загалом поліцейські затримали 7 осіб, 4 з них – працівники служб таксі. Потерпілих виявилось поки що семеро. Про це повідомили в прокуратурі 23 вересня.

Зверніть увагу У Києві злочинна група торгувала наркотиками через інтернет

Прикидались поліцейськими

Четверо таксистів отримували замовлення від клієнта, щоб доставити посилку. Кожного разу водії відкривали коробки й таким чином шукали наркотики. Якщо хтось з них виявив заборонені речовини, то одразу телефонував своїм колегам.

Тоді спільники, видаючи себе за працівників поліції, удавано затримували особу, до якої мала надійти посилка. Зловмисники залякували потерпілих кримінальною відповідальністю і незаконно утримували їх проти волі.

Тоді вимагали від них "відкупні" у розмірі від 2 до 20 тисяч гривень. Також вимагали техніку та інші цінні речі.

Київ Вдавали поліцейських вимагали гроші Наркозалежні
Вимагали гроші від наркозалежних і утримували їх / Фото Київської міської прокуратури

Що загрожує зловмисникам

Усіх учасників злочинного угруповання вдалося встановити. Підозрювані – чоловіки віком від 25 до 33 років. Вони є мешканцями столиці та області. Організатор – 28-річний киянин, уродженець Черкаської області.

Наразі підозрюваним мають обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Поки що поліцейські перевіряють причетність злочинної групи до низки аналогічних злочинів, скоєних на території столиці з лютого по вересень 2021 року.