Про це пише видання "Обозреватель".

Читайте також: Преступление будущего: террористы раскрыли убийство Захарченко в 2016-м году (ФОТО)

Як підкреслюється, окупанти також показали фото підозрюваного та попросили повідомити будь-яку відому про нього інформацію місцевим "правоохоронцям".

"Тривають заходи, спрямовані на встановлення обставин теракту в кафе "Сепар", у результаті якого загинув "глава "ДНР" Олександр Захарченко, 31 серпня 2018 року в кафе перебував громадянин, фотографію якого зараз ви бачите на екрані", – мовиться у повідомленні донецьких бойовиків.

ДНР, Донбас, Захарченко, розшук, ліквідація, сепар

Нагадаємо, увечері 31 серпня у центрі окупованого Донецька біля ресторану "Сепар" пролунав вибух, внаслідок якого загинув лідер бойовиків так званої "ДНР" Олександр Захарченко. Згодом стало відомо і про смерть його охоронця В'ячеслава Доценка з позивним "Слов'ян", який тоді перебував разом із Захарченком.

Крім того, ЗМІ повідомили, що разом з ним загинув "міністр доходів" фейкової республіки Олександр Тимофеєв з позивним "Ташкент", але за деякий час окупаційна влада на Донбасі цю інформацію спростувала.

У підсумку так зване "МВС "ДНР" оголосило у розшук двох підозрюваних у причетності до злочину. За їхніми даними, це двоє чоловіків, які також 31 серпня незадовго до вибуху були у кафе "Сепар". Судячи з оприлюднених фото, мовиться про людей похилого віку.

подіЇ, що мають стосунок до ліквідації захарченка: