Зокрема, це місце розташоване за 130 кілометрів від лінії фронту. Журналісти змогли побачити черговий А-50 за допомогою знімків супутника Planet Labs.

Цікаво ЗСУ влаштували "літакоцид" з винищувачів․ Чому росіяни зазнають катастрофічних втрат в авіації?

Журналісти виявили черговий А-50 окупантів

Журналісти проєкту "Схеми" від "Радіо Свобода" наголосили, що один із літаків типу А-50 перебуває у місті Таганрог. А саме в аеропорту "Таганрог-Південний".

Це летовище розташоване всього у 130 кілометрів від лінії бойових дій у Донецькій області. Про це свідчить свіжий супутниковий знімок за 29 лютого.

Російський А-50 перебуває на аеродромі у Тагарнрозі
Російський А-50 перебуває на летовищі у Таганрозі / Фото "Радіо Свобода"

Також літак цього типу потрапляв на знімки на території таганрозького аеродрому у вересні 2023 року, та 15 лютого 2024 року. При цьому на знімку 28 лютого в аеропорту його не було, що може свідчити про використання цього літака.

Росіяни використовували А-50 після знищення подібного літакаРосіяни все ж використовували А-50 після знищення повітряного судна Україною / Фото "Радіо Свобода"

Варто зазначити, що Росія застосовує літаки дальнього радіолокаційного стеження для розвідки у війні проти України. Зокрема, за допомогою цих повітряних суден окупанти виявляють місця розташування систем протиповітряної оборони нашої держави.

Україна знищила вже другий А-50 росіян

  • У Краснодарському краї ввечері 23 лютого впав черговий літак ДРЛС окупантів типу А-50. У мережі навіть ширили відео з падінням повітряного судна.
  • У ГУР МО та Повітряних силах підтвердили, що це була чергова робота спецслужбовців і військових зі знищення російського літака. А-50 збили над Азовським морем.
  • У збитому ворожому повітряному судні перебував екіпаж із 10 росіян. В українській розвідці повідомили, що всі окупанти на борту загинули.
  • Варто зазначити, що після втрати двох літаків А-50 росіяни схаменулися й вирішили перезапустити виробництво цього повітряного судна. За словами окупантів, цей літак "дуже потрібний збройним силам Росії" та вже почали фантазувати про "успіх експорту" цих повітряних суден.