Таку заяву зробив генпрокурор Юрій Луценко під час брифінгу.

Органами досудового розслідування перевіряється можлива причетність працівників Броварського відділку поліції охорони, а саме Белогуби, Гаценка, Кондратьєва, Сулгія, Чернявського, працівників відділу управління КОРД у Києві – Валецького, Корти, працівника підрозділу поліції особливого призначення у Києві Шостеля, керівників поліції Шевченківського управління у Києві – Радченка, Мариновського, Біленького, начальника Шевченківського управління в Києві Приступи, керівників головного управління Нацполіції у Києві – Куряти, Меліхова, Іващенка, Стрижака,
– повідомив він.

Також генпрокурор додав, що перевіряється причетність до трагедії і заступника начальника голови Національної поліції України, начальника головного управління Нацполіції у Києві Андрія Крищенка. За словами очільника ГПУ, саме він затвердив план проведення операції.

Крищенко також мав би нести службову, адміністративну, або принаймні моральну відповідальність за 5 загиблих,
– зауважив Луценко.

Зазначимо, що загалом 17 посадових осіб є причетними до скоєння різного виду злочину. Керівництво підозрюється у злочинній недбалості з особливо тяжкими наслідками, співробітники підозрюються за ст. 115, ч. 2 (умисне вбивство).

Читайте також: Луценко розповів, коли з'являться результати розслідування трагедії у Княжичах

Нагадаємо, 4 грудня у селі Княжичі, що під Києвом, правоохоронці влаштували між собою перестрілку, в результаті чого загинули п'ять правоохоронців.

Зловмисників у Княжичах затримали. Суд обрав 6 членам злочинної групи запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб. Ще двоє, які співпрацюють зі слідством, під домашнім арештом.

Одним із організаторів пограбування був колишній міліціонер. Суд вже наклав арешт на майно членів банди.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомляв, що у той трагічний день співробітники групи затримання карного розшуку та спецпідрозділу КОРД приїхали у Княжичі не на службових авто.