Усі делегації зібрались на головній площі міста. Представник Рада Європи вручив міській владі прапор організації.

“Луцьк розвиває тісні взаємини з містами-побратимами, такими як Люблін, Торунь - це ще один доказ того, що місто заслуговує на цей прапор”, - почесний член ПАРЄ каже Віктор Раффі.

Далі вітання від українських делегацій, Оригінально відзначився Львів. Мер міста привіз Лева Любові. Бронзова скульптура важить 200 кілограмів. А розмалювала його співачка Руслана Лижичко, яка, до речі, теж має в Луцьку родину.

“Лев - це частинка Львова, частинка нашої душі. І сьогодні дуже приємно вітати Луцьк і дарувати йому частиночку нашого серця, тому що в історичному плані немає міста у світі, з яким би мали настільки тісні контакти, навіть враховуючи Галицько-Волинське князівство і часи визвольних змагань”, - каже Львівський міський голова Андрій Садовий.

Тим часом на майдані не вщухає ярмарок. Найбільший попит мають вишиванки.

“Зараз молодь більше хоче з квітами. Є ось такого плану, є хрестиком вишиті вишиванки. Оце машинна вишивка, є хрестиком вишиті такого плану вишиванки, вони йдуть набагато дорожчі. Це буде коштувати 500, 600-800 гривень”, - каже майстриня із Новоград-Волинського Іванна Тишинська.

Перша згадка про Луцьк була записана в Іпатіївському літописі 926 років тому. Хоча історики схильні думати, що місто набагато старше, адже поселення тут були і раніше.