Загалом з початку пандемії коронавірус виявили у понад 140,87 тисячі жителів Львівщини. З них 3738 випадків були летальними.

До теми Кожного дня ситуація ускладнюється: на Львівщині збільшилась кількість хворих на COVID-19

У двох дітей підозрюють штам дельта

Керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко розповіла, що на Львівщині інфікування штамом Дельта підозрюють у ще 30 осіб, серед яких – двоє дітей. Зразки їхніх тестів скерували на дослідження до Центру громадського здоров'я МОЗ у Київ. Вона зазначила, що раніше цей штам виявили у 24 жителів області.

Наявність Дельта-штаму на Львівщині раніше підтвердили у 24-х осіб, один з яких, 36-річний чоловік, помер, бо запізно звернувся за медичною допомогою. Пацієнт не був вакцинований,
– зауважила Іванченко.

Лікарка додала, що серед тих, хто помер чи перебуває у реанімаційних відділеннях, немає щеплених проти коронавірусу. Будь-яка вакцина захищає від летальних наслідків та важкого перебігу хвороби.

Іванченко наголосила, що при найменших ознаках ГРВІ необхідно звернутися до сімейного лікаря та здати ПЛР-тест. Це важливо, адже контактні особи повинні залишатися вдома і теж обстежитися.

Що відомо про штам коронавірусу Дельта інфографіка
Що відомо про штам коронавірусу Дельта / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу