МОЗ прийняло рішення дозволити вакцинацію дітей у віці від 12 до 17 років від коронавірусу 13 жовтня. Про те, що це вже можна зробити у Львові підтвердив координатор із вакцинації у Львівській області Олег Когут.

До теми В Україні дозволили вакцинувати проти коронавірусу всіх дітей у віці від 12 років, але є умови

Провакцинували майже 700 дітей

На щеплення від коронавірусу дітей можна записати у будь-який центр чи пункт вакцинації у Львові. Неповнолітнім рекомендують робити щеплення вакциною Comirnaty від Pfizer та BioNTec. Вакцинувати дітей можуть лише за згоди батьків і в їхній присутності.

На Львівщині, за словами Олега Когута, вже провакцинували 688 дітей. Більшість з них – це діти 16 – 17 років, лише троє у віці від 12 до 16 років.

Червона зона у Львові

  • 28 жовтня комісії з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення, що Львів з 30 жовтня переходить у червону зону.
  • Відтак у місті заборонять масові заходи та концерти. Закриють усі кафе, ресторани, ТРЦ, салони краси та спортивні клуби, де немає 100% вакцинованих працівників і відвідувачів.
  • Проїзд для пільговиків обмежать – вони зможуть безкоштовно їздити у транспорті лише з 11:00 до 16:00. Однак на учасників бойових дій ці обмеження не впливатимуть. Водії обов'язково мають бути вакциновані.
  • Продовольчі ринки, продуктові магазини, аптеки працюватимуть у звичному режимі. Туди можуть потрапити як вакциновані, так і ті, хто не має щеплень.