За інформацією кореспондентки 24 каналу, подія трапилася близько 09:00 у мікрорайоні Сихів, на проспекті Червоної Калини.

До слова: У Києві хочуть до кінця року заборонити нове будівництво: що про це відомо

Кран впав зі сусіднього будівництва, яке веде компанія "Авалон", на кут супермаркету. В результаті падіння пошкоджені складські приміщення магазину.

кран арсен львів
Будівельний кран впав на магазин / Фото 24 канал, Юлія Девда

"Кран упав на складські приміщення "Арсену", тобто це господарські приміщення, де відбувається підвіз товару. Тому більше ніхто не постраждав", – розповів заступник голови Сихівської РА Володимир Івасюк в коментарі Zaxid.net.

Жінку, яка керувала краном, госпіталізували до 8-ї міської клінічної лікарні. За попередньою інформацією, вона перебуває у стані середньої важкості. Наразі причини падіння є невідомими.

кран впав львів
В результаті постраждала водійка крану / Фото 24 канал, Юлія Девда

кран впав львів
Кран пошкодив складські приміщення магазину / Фото Ігор Зінкевич

кран лвьів
Кран впав на супермаркет у Львові / Фото Ігор Зінкевич

Журналістам 24 каналу вдалося отримати відповідь від компанії-забудника "Авалон". За словами її представників, кран належить генпідряднику компанії, яка виконує будівництво. За цим фактом там розпочали службове розслідування.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження за статтею про порушення правил під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Дивіться відео: У Львові будівельний кран впав на супермаркет