Як з'явилася ідея його створення – у ранковому шоу на 24 каналі розповіли його засновниці Ірина Ляховенко та Ярина Янчак.
Цікаво Інклюзивна освіта у Кропивницькому: як студенти з інвалідністю навчаються у звичайних закладах
За словами дівчат, вони точно знали – хочуть поєднати свою діяльність з інклюзією, висвітленням цього питанням та чимось естетичним. Щоб їх діяльність гідно презентувала український продукт не лише в Україні, а й за її межами.
Ми хотіли створити місце, де люди зможуть реалізовувати свої таланти та отримувати за це гідну винагороду. Створити таке місце роботи, куди людина б спішила після того, як прокинулась зранку,
– наголосила Ляховенко.
Вона також пояснила, як вдалося зібрали команду Lady Di atelier: "Ми кинули клич у соцмережах, люди з радістю відгукнулися. Адже така потреба існує, насправді людей з інвалідністю не надто часто чекають на робочих місцях у компаніях Львова та України".
Довідка. Художниці малюють картини виключно олійними фарбами. Кожен має свій стиль. Потім ці картини фотографують та переносять на шовкові хустини. Зараз у команді в ательє працює 12 людей, ще 10 працюють віддалено.
"Ми вже готові приймати нових людей, діток. Ми розвиваємо нашу сферу з усіх сторін. Мені здається, нам це класно вдається. Бо ми це робимо від душі", – зазначила Ляховенко.
Як стати частиною команди
Ярина Янчак пояснила: аби стати частиною команди потрібно насамперед горіти спільною ідею. Розуміти, що все це робиться, щоб показати гарний та успішний приклад – аби змотивувати інших робити щось схоже й у інших сферах.
"Можливо, десь є люди, які ще сумнівалися, але давно шукають себе і хочуть десь відкрити свої таланти. Навіть спілкування заради спілкування – це також важливо, підтримувати один одного", – зазначила засновниця ательє.
І додала, що також важливим є ставлення людини до роботи, позитивний підхід та віра в те, що ти робиш. Адже справа – не з легких, у ній є чимало викликів.
Як працює перше в Україні інклюзивне ательє: дивіться відео