Патрульні помітили міжміську маршрутку на вулиці Демнянській, яка відхилилася від маршруту. Тож вони зупинили транспортний засіб. В салоні була лише дружина водія.

Варте уваги "Святкував отримання звання": на Львівщині підполковника поліції затримали п'яним за кермом

Що відомо про інцидент

Чоловік розповів, що прямує після обідньої перерви на Приміський вокзал. Під час перевірки документів у 39-річного водія, патрульні виявили ознаки наркотичного сп'яніння.

Водію запропонували пройти перевірку в медичному закладі. Він погодився. Тест виявився позитивним.

На Львівщині підполковника поліції затримали п'яним за кермом

  • Нещодавно на Львівщині поліцейські затримали за кермом нетверезого керівника відділення Червоноградського районного відділу поліції, підполковника поліції Степана Киницького.
  • Затриманий начебто святкував отримання звання підполковника, після чого сів п'яний за кермо. Киницького уже відсторонили від роботи.
  • Затриманий підполковник відмовився від перевірки на стан алкогольного сп'яніння на місці та від медосвідчення в Червоноградській міській лікарні. У результаті на нього склали адміністративний протокол за керування у стані сп'яніння.

Скандал за участі керівника патрульної поліції Львова

  • 31 січня керівник патрульної поліції Волині Андрій Крутень очолив патрульну поліцію Львівської області.
  • Річ у тім, що очільника патрульної поліції Львівської області Романа Пилипенка було звільнено з цієї посади. А все через те, що він подарував своїй дівчині перепустку для проїзду головною площею міста.
  • Пилипенко буде переведений працювати на нижчу посаду до іншої області.