Про це в прямому ефірі сказав екснардеп Сергій Лещенко. І додав, що наприкінці каденції Порошенка, Медведчук зустрічався з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

До теми Порошенко сприяв Медведчуку в привласненні трубопроводу: докази

"Щоб у Медведчука не забрали його трубу, після переговорів з Лукашенком, він продав цю дизельну трубу. На 50% вона стала власністю такого собі Миколая Вороб'я. Це гаманець Лукашенка", – повідомив Лещенко

І додав, що тодішній антимонопольний комітет на це дав згоду. Лещенко також наголосив, що у Вороб'я є ще банки, в яких Медведчук тримає свої гроші.

Подальша доля Медведчука

Він додав, що олігарха Віктора Медвечука можуть продовжити допитувати у межах цієї справи, якщо назбирають достатньо доказів.

За його словами, якщо ж переконливої бази доказів не буде, то справа може зайти в глухий кут. Також не варто очікувати на підозру найближчим часом. Але в перспективі, можливо, 2021 року – все цілком може закінчитися, зокрема і для Медведчука.

Тут не можна робити "холостий вистріл" – занадто високі ставки в грі. Має бути серозна доказова база,
– наголосив Лещенко.

Як вважає Лещенко, варто, що мовиться не про політичне переслідування, а про реальне розкручування історії.

Дивіться коментар Лещенка про справу "труби Медведчука":

"Труба Медведчука": головне

  • Мовиться про Нафтопродуктопровід "Самара – Західний напрям", яким компанії з орбіти Медведчука постачали в Україну дизпаливо.
  • Під час засідання РНБО 19 лютого ухвалили рішення забрати нафтопродуктопровід в оточення Медведчука та повернути його у власність України.
  • Цей стратегічний актив приносив прибутки, які використовували для фінансування проросійських сил та медіа "групи Медведчука".
  • Отримав нафтопровід під свій повний контроль Медведчук саме в часи президенства Порошенка. І за словами тодішнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, саме оточення Порошенка саботувало питання повернення труби у власність держави.