"Двоє бійців "Правого сектору" дійсно вийшли до представників силових структур, склали зброю, і щоб не роздмухувати ситуацію дають покази слідчим СБУ. Тобто вони вже почали давати пояснення, які сподіваюсь, відкриють вичерпну картину для слідства. Чи вийдуть та складуть зброю інші бійці — такої інформації немає. Чи є з ними контакт? Без коментарів, — сказав він у коментарі Цензор.НЕТ.

За словами Яроша, зв’язок із усіма фронтовими підрозділами постійний, вони залишаються на своїх базах, ситуація повністю контрольована.

Ми маємо зняти напруження. В цілому ситуація контрольована. Блокпости ПС у деяких містах виставлені на шляхах просто для контролю пересування бронетехніки, ніяких перепон руху вони не чинять,
— пояснив лідер "Правого сектора".

Ярош нагадав про свій наказ про заборону вивозити зброю із зони АТО.

"Мій наказ щодо вивезення зброї від 17 серпня 2014-го року є чинним. Справа в тому, що серед бійців є ті, хто воює з самого початку, і вони використовують зброю, яку вивезли раніше цієї заборони", — сказав він.

Водночас він додав, що зброя на Закарпатті необхідна для захисту від бандитів.

"При цьому треба розуміти де і як застосовувати зброю. Наша мета — збереження України, та збереження стабільності", — сказав Ярош.

Він не прокоментував, чи є зв’язок з тими бійцями, що пішли у гори.

"Скажу одне — ми зробимо все, щоб зберегти спокій. Українці мають воювати зі зброєю на фронті, а не в тилу", — зазначив лідер "Правого сектора".

Нагадаємо, СБУ затримала двох представників "Правого сектора", причетних до подій у Мукачевому 11 липня.