"Найвищим пріоритетом є забезпечення стабільності та миру", - сказав він німецькій газеті Bild am Sonntag.
За словами Шойбле, якби він чи його колега, віце-канцлер і міністр економіки ФРН Зіґмар Ґабріель, у цьому питанні акцентували б на збитках, які санкції можуть завдати економічним інтересам Німеччини, то вони були б поганими міністрами.
"Завдання шкоди мирові та стабільності - ось найбільша небезпека для економічного розвитку", - цитує слова Шойбле інформагенція Reuters.
З огляду на політику Росії у випадку української кризи міністр фінансів висловився на підтримку рішучих дій країн Заходу.
"Ні в кого в Москві не повинно скластися враження, що Росія в кінцевому підсумку своїх дій може мати успіх. Тут слід також наголосити на надійності НАТО", - зауважив Шойбле.
Він також додав, що санкції, які вже діють проти Росії, демонструють свою дієвість.
"Фактом є те, що рубль втрачає в ціні, дефіцит бюджету Росії зростає, прогнози економічного розвитку погані. Це бачить і російський президент", - зазначив міністр фінансів.
Як відомо, офіційний журнал Європейського союзу опублікував рішення Ради ЄС, у якому йдеться про запровадження Євросоюзом санкцій проти глави російської ФСБ Олександра Бортникова.
Санкції запроваджуються також проти секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева і проти глави Служби зовнішньої розвідки Росії Миколи Фрадкова, заступника секретаря Радбезу Росії Рашида Нургалієва, екс-спікер Думи Миколи Гризлова, очільника Чечні Рамзана Кадирова і губернатора Краснодарського краю Олександра Ткачова.