Про спробу перевороту "ДНР"

— Насправді, нічого не передбачало біди. Якби сам Плотницький не розповів, то ніхто б і не дізнався про це. Чув, що він і не живе в Луганській області. А щодо смерті його батьків, то я не відкидаю і всіх конспірологічних версій, хоча і не захоплююсь ними.

Про гумконвой з Росії

Зброю, звісно, везуть, але не ось цими білими фурами. Це справді гуманітарка, яку скоріш за все розкрадуть чи розпродадуть. З цього гумконвою людям перепадають крихти. Більшість цього вантажу йде в магазини, які вони "віджали". Я навіть підозрюю, що частина взагалі повертається в Росію.

— А що стосується боєприпасів чи пального, то їх везуть залізницею. Як мінімум в Іловайськ – це підтверджена інформація, є супутникові знімки.

Про Ріната Ахметова

Там нема "хазяїна Донбасу". Рінат Ахметов давно вже не один господар, їх кілька. Звісно, то глобально – це Путін та Кремль. Без їхньої підтримки та грошей там нічого не було б.

— Насправді Ахметов допомагає і покриває ту частину витрат, яку Захарченко не виплачує у вигляді пенсій та соцпакетів. Ахметов виплачує їх у вигляді цих пайків.

Про вбивство Жиліна

— Всі подробиці мені не відомі. Але те, що пишуть, мені здається правдивим. Цього разу ніхто і не намагався щось приховати. По суті, прямо сказали, що він мав бізнес із "ЛДНР", що він і вугіллям займався.

Типова доля героя Новоросії – в кінці загинути через кримінальні розборки.

Про можливість знаття санкцій з Росії

— Прихильниками зняття санкцій, напевно, є Франція, Італія, Австрія передусім. Тобто країни-симпатики Росії. Це не є сюрпризом, адже майже всі ультраправі партії в Європі симпатизують Путіну. Я думаю, що багато хто з них отримують від нього гроші.

Про Мінські домовленості

Така цікава риса в Мінських домовленостях – їх майже неможливо виконати. Там дуже дивно прописані усі умови.

— Або Україна спочатку контролює кордон, де мають проходити вибори. Або там проходять вибори, а потім вже Україна отримує контроль над кордоном. Але це ситуація, яка виключає саму себе. Бо вибори на території, де немає контролю над кордоном – це фактично вибори на окупованих територіях.

Про сепаратизм

— В нас можна мати будь-які погляди: сепаратистські чи комуністичні, адже в Україні немає відповідного законодавства. Я взагалі вважаю, що нам потрібен закон, який би не позбавляв громадянства, але позбавляв певних прав за подібні погляди.