Речник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін в ефірі телеканалу "Київ" пояснив, що під час розмови з фахівцем можна порадитися й дізнатись, які наразі вакансії потребують ті, чи інші підрозділи.

Дивіться також Яка різниця в умовах служби для мобілізованих та контрактників

Повісток в центрах рекрутингу не видають

Лазуткін розповів, що, крім іншого, вакансії також можна шукати й на онлайн-платформах, як приклад, на Lobby X. На сайті також можна переглянути додаткову інформацію щодо вимог, а також заробітку.

Або ж можна прийти безпосередньо в рекрутинговий центр та поговорити з фахівцем. Все-таки безпосередньо спілкування може розкрити більше інформації. Також в рекрутингових центрах не видають повістки. Людина дізнається, поцікавиться, розповість про себе й відповідно до її фаху, їй знайдуть якусь пропозицію,
– пояснив речник Міноборони.

Також Лазуткін додав, що база всіх вакансій у війську об'єднана. Він зазначив, що таким чином можна дізнатись і в рекрутинговому центрі, куди можна прийти й поспілкуватись безпосередньо з фахівцем, який щось порадить, щось розповість про ті, чи інші підрозділи де є ті, чи інші вакансії.

Нововведення мобілізації та військового обліку

  • Головне управління розвідки запустило всеукраїнську рекрутингову кампанію, що спрямована, перш за все, на цивільне населення. Вона отримала назву "Став плюс".
  • У ГУР прагнуть показати, що у спецпідрозділах потрібні не лише військові, а й цивільні. Зокрема, українську розвідку цікавлять громадяни технічної спеціалізації, а також особи, що здатні керувати дронами.
  • У Раді наголосили, що економічне бронювання в Україні обов'язково запровадять. Голова Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха пояснив, що мета економічного бронювання – не врятувати всіх від війни, а забезпечити роботу лише критичних працівників.
  • Кабмін вніс зміни до низки постанов. Відтепер військовозобов'язаних до 25 років й тих, хто отримує бронювання, не будуть відправляти на військово-лікарську комісію.