Крім цього, рідним загиблих виставляють прейскурант на послуги, але чеків не видають. Детальніше про це читайте у матеріалі журналістів 24 каналу.

Зверніть увагу На Львівщині вже почали відкривати лікарні другої хвилі

Лікарі-патологоанатоми кажуть, що необхідних умов у закладі немає вже давно. А холодильник не працює 8 років, тож всі розтини стараються робити якнайшвидше.

Була окрема кімната з компресором. У нас немає зараз людини, яка її обслуговує, тому декілька років приміщення перестало працювати взагалі,
– зазначив лікар Володимир Завадський.


Як виглядає приміщення моргу / Фото 24 канал

Морг відкритий щодня, а от судмедексперт у вихідні на роботу не виходить, за терміновість – треба платити. Якщо ні – небіжчик до понеділка лежатиме у коридорі на каталці.

Оплата за послуги

У морзі працюють лише 2 лікарі й медсестра. Виносити тіла із моргу родичам доводиться самостійно. Працівники роблять лише розтини, це безкоштовно. Платною є начебто тільки судмедекспертиза. Це коштує приблизно понад 2 тисячі гривень. Але потім ще просять оплатити додатково готівкою. Чеків за це не видають

До реформи морги фінансувалися за залишковим принципом, каже директор районної лікарні. Тож грошей ці установи майже не отримували й потрохи руйнувались. Зараз не тільки техніка потребує ремонту. Приміщення визнали аварійним – через тріщини в стінах.


Коридори, де лежать покійники / Фото 24 канал

Директор лікарні пообіцяв покарати винних у вимаганні грошей у людей. Невдовзі на холодильну камеру оголосять тендер, а питання з приміщенням – залишається відкритим.