Про це Москаль написав на своєму сайті, пояснивши, що після стрілянини в Мукачевому він дав вказівку військкоматам підготувати статистику щодо представників закарпатського "Правого сектора".

Один із закарпатських "правосекторівців" зараз служить у Нацгвардії, один підписав контракт зі Збройними силами України, ще один демобілізований як учасник АТО.

Далі Москаль розповів про долю інших учасників місцевої організації. 15 чоловіків представники військкоматів не знайшли вдома: дехто працює на заробітках, втікши від мобілізації, один відмовився від отримання повістки (складений адмінпротокол), один відверто ухиляється від призову (відкрито кримінальне провадження). Ще один — "звичайний бомж ромської народності з Іршавського району".

Читайте також: Бійців "Правого сектора" на Закарпатті звинувачують в бандитизмі, — Москаль

Семеро членів обласного ПС (у тому числі ватажок) зняті з військового обліку, як непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний.

Восьмеро членів ПС (у тому числі ватажок банди, який зараз перебуває в лісах) зняті з військового обліку, як раніше засуджені. Словом – звичайні злочинці, що й довели події в Мукачевому,
— розповів Москаль.

Ще семеро перебувають у розшуку в зв’язку з брутальною стріляниною в Мукачевому та іншими злочинами.

"Подивіться знову ці дані й переконайтеся, ким насправді є особи, що ховаючись за патріотичними лозунгами, влаштували криваві розбірки в мирному регіоні", — наголосив керівник Закарпаття.

Читайте також: Війна кримінальних кланів на Закарпатті: хто контролює контрабанду до ЄС