Жінки незаконно придбали підроблені документи, заплативши за кожен по 1500 гривень. Закарпатські поліцейські вже направили справи про фальсифікацію COVID-сертифікатів до суду.

До теми В Дії з'явиться ще один вид COVID-сертифікатів

Чиновниці не зізнаються, де купили сертифікати

Поліціянти Мукачева поки встановлюють людину, яка виготовила підробки. Самі ж жінки відмовляються пояснювати, де і в кого придбали фальшивий документ.

Жінки не проходили жодних медичних маніпуляцій,
– наголосили у нацполіції Закарпатської області.

Чиновницям повідомили про підозру у вчиненні злочину передбаченого частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України. Мовиться про використання свідомо підробленого документа. Обвинуваченим загрожує від штрафу до 2 років обмеження волі.

Схожі випадки: коротко

  • У місті Коломия на Івано-Франківщині у педагогів кількох навчальних закладів виявили підроблені сертифікати про проходження вакцинації проти COVID-19. Щодо них відкрили кримінальні провадження.
  • Служба безпеки України викрила на Харківщині та Прикарпатті турагентства, які виготовляли фейкові ПЛР-тести. Зловмисники просили за "бонус" до путівки 500 гривень.
  • В Одесі зловмисники виготовляли та розповсюджували фейкові сертифікати вакцинації від COVID-19. Схемою займалась лікарка одного з Центрів первинної медико-санітарної допомоги міста.

Перевірка сертифікатів вакцинаціїХто перевіряє сертифікати про вакцинацію в Україні / Інфографіка 24 каналу