Зокрема, "Ташкента" помітили користувачі у мережі та оприлюднили відповідні фото.

Читайте також: Вбивство Захарченка: з'явилися перші фото з похорону лідера бойовиків

Зауважимо, що на церемонію прощання із Захарченком Тимофеєв прибув у камуфляжі, з перев’язаною головою та з іншими слідами наслідків вибуху на тілі.

Тимофеєв, Ташкент, Донбас, ДНР, Захарченко

Інформацію про те, що попрощатися із Захарченком прийшов саме "Ташкент" уже підтвердили деякі сепаратистські ЗМІ та протиукраїнський ресурс "Новини Донбасу".

Тимофеєв, Ташкент, Донбас, ДНР, Захарченко

Нагадаємо, увечері 31 серпня у центрі окупованого Донецька біля ресторану "Сепар" пролунав вибух, внаслідок якого загинув лідер бойовиків так званої "ДНР" Олександр Захарченко. Згодом ЗМІ повідомили, що разом з ним загинув "міністр доходів" фейкової республіки Олександр Тимофеєв з позивним "Ташкент", але за деякий час окупаційна влада на Донбасі цю інформацію спростувала.

Що відомо про Олександра Тимофеєва, позивний "Ташкент"? Очолив так зване "міністерство доходів і зборів "ДНР" він 12 листопада 2014 року. Його пов'язують з контрабандними поставками до РФ контрафактної продукції. Також він брав участь у рейдерських захопленнях підприємств і підпорядкував собі весь оборот вугілля фейкової республіки. Тимофєєв був близьким соратником Захарченка, щоправда ЗМІ писали, що нещодавно між ними виник конфлікт. Статок "Ташкента" оцінюється у 17 мільйонів доларів.