Про це повідомляє ТСН.

Очевидцем інциденту стала жителька села Степань Валентина Гайоха. Жінка розповіла, що вчительку несло услід за течією ріки. Відтак, свідок події побігла гукати на допомогу, а неподалік саме проходив місцевий лікар. Він миттєво скинув куртку та помчав до потопельниці. Щосекунди жінка могла просто захлинутися.

Читайте також: Самогубство у Києві: чоловік стрибнув у Дніпро (фото 18+)

"Я зайшов у воду, палка в мене вже була, я діставав до неї, подав палку – вона все-таки хотіла жити", – розповів головний гінеколог Степанської лікарні Олексій Білик.

Слідом за ним на допомогу жінці кинувся і сержант місцевої пожежно-рятувальної частини, який теж був неподалік. Чоловіки викликали "швидку", якою постраждалу із загальним переохолодженням доправили до лікарні. Там з’ясували, що накласти на себе руки спробувала 40-річна вчителька початкових класів із сусіднього села.

Була у важкому психо-емоційному стані, стан ступору. Вона не була контактною, вона не давала відповідей. Фактично, вона ніяку реакцію не хотіла проявляти,
– розповів головний лікар Степанської лікарні Алла Скачко.

Зазначається, що медики не виявили у вчительки травм, небезпечних для життя, а для детального обстеження жінку скерували у психо-неврологічний диспансер.