Про це сайту "24" в коментарі розповів співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов.
Читайте також: Путін хоче покарати Україну, – лідер чеченських повстанців
За словами експерта, тема поетапного введення миротворців на Донбас і ухвалення закону про реінтеграцію ОРДЛО будуть темою березневих переговорів спецпредставника США по Україні Волкера і помічника Путіна – Суркова. Причому, як зауважує Снєгирьов, поняття про поетапність введення миротворців не було на початку перемовин Волкера і Сурков. Це, вважає він, говорить про домовленості між США і РФ. Тобто перемовний процес переводять на формат двох країн.
США зацікавлені в найшвидшому вирішенні конфлікту на Донбасі. Україна для США не перша нагальна проблема в переговорах з РФ. Але на загострення на Донбасі США відповідатимуть загостренням у Сирії. А це більш болюче для Росії. Постійні втрати деморалізують російське суспільство. Американці це добре розуміють і гратимуть на цьому. Тому російські військові поразки – найбільший демотиватор в середині РФ напередодні президентських виборів. Тому Москва і йде на переговори,
– підкреслив Дмитро Снєгирьов.
Нагадаємо, 7 лютого щонайменше 300 росіян ПВК "Вагнера" були вбиті або отримали поранення внаслідок бою зі спецпризначенцями США у Сирії. Та у Москві відхрестились від загиблих у Сирії росіян. Але останніми днями в Сирії внаслідок обстрілів урядових сил Башара Асада за підтримки росіян кількість жертв в місті Гута сягнула 403 людей, з яких 150 – діти. Понад 2100 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості. Такі наслідки дій. Про це повідомляє Аljazeera. 22 лютого проурядові сирійські ЗМІ повідомили, що російські бойові літаки і радники "приєдналися до битви".
Що таке миротворча місія? Це дії міжнародної спільноти задля запобігання виникненню міждержавних або внутрішніх конфліктів. Операції зі встановлення миру проводяться за обов'язкової згоди сторін конфлікту. У 2017 році Президент України Петро Порошенко висунув ідею введення миротворців на всю територію Донбасу. У відповідь на це президент Росії Володимир Путін висунув вимогу, що миротворці повинні перебувати на лінії розмежування "і ні на жодних інших територіях".