Служба розвідки уклала договір про постачання обладнання з одним із держпідприємств та заплатила за ще не отримане обладнання. Це суперечить нормативним документам, написали у фейсбуці САП.

Важливо! Яким державним органам українці довіряють, а яким ні

Однак підприємство не поставило обладнання, бо фактично не могло цього зробити. Водночас керівник легалізував гроші держпідприємства, перерахувавши їх на рахунки фіктивних компаній. Через це держава зазнала збитків у 2,2 мільйона гривень.

Колишніх службовців Служби розвідки звинувачують у зловживанні службовим становищем, розтратою чужих грошей та підробленні документів. Тепер їм загрожує до 2 років виправних робіт, до 6 місяців арешту або ж штраф до 17 тисяч гривень.

Довідка. За законом України, людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути покарана, доки її вину не доведуть.

Що відомо про Службу зовнішньої розвідки?Це державний орган, що займається розвідувальною діяльністю у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технічній, інформаційній та екологічній сферах. Служба розвідки повинна протидіяти зовнішнім загрозам.