Про це під час стріму для 24 каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман. Він також зазначив, що ми мало чого дізнаємось, адже до нас доходить лише інформація про те, скільки країн були учасницями зустрічі на базі і цифра ця важлива, бо 53 країни – це дуже багато, дуже.
Читайте також Новий наступ росії восени або ІПСО: чи стане у ворога сил на чергову атаку України
"Взагалі, все починалось із 1 країни – України, 24 лютого нам абсолютно ніхто не постачав зброю. Буквально першою стала Естонія, яка нам блискавично швидко поставила Stinger, якими тут Київ відбивали", – каже політтехнолог.
За його словами, вся підтримка прийшла поступово, у нас не було одразу 35 країн-союзниць, чи щось на кшталт. Ці зустрічі вже стали технічними, як от місія МАГАТЕ, каже він.
"До нас із величезної кількості країн, надходить величезна підтримка, які потрібно інтегрувати у єдину систему", – зазначає Шейтельман.
Чи буде перемога швидко: тут достатньо знань навіть у мене – ми забрали майже всю зброю, яка була на діючому балансі країн, все наступне озброєння – виготовляють для нас, для цього і потрібен лендліз,
– пояснює фахівець.
Тому все й так довго триває, за словами Михайла Шейтельмана, все це озброєння виготовляють під наші запити.
"В окремих штатах США навіть змінюється рівень безробіття, бо американці запускають заводи, які простоювали і наймають туди працівників", – зазначає він.
Тому, чи буде ця війна до зими – я вважаю, що буде. На жаль, нам потрібно ще триматись, а нашим воїнам – ще воювати, воювати, воювати. На жаль, така правда,
– резюмує політтехнолог.
Повний стрім із Михайлом Шейтельманом: дивіться відео