Недоторканне хамство Олега Барни до журналіста так і залишилось недоторканним. У регламентному комітеті просто розглянули інцидент із нардепом з БПП після того, як він нахабно облаяв журналіста після викриття у кнопкодавстві, але покарання жодного.

Читайте також: "Я емоційно вчинив, ніхто не без гріха": Барна вибачився за матюки у бік журналіста

Через безкарність грубіянити журналістам у депутатів увійшло в моду. Гостре запитання на соціально важливу тему може закінчитись не лише лайкою.

До прикладу екс-регіонал, а зараз нардеп з партії "Воля народу" Олександр Пономарьов взагалі забрав у журналіста телефон. Той якраз знімав розмову депутатів про корупційні схеми фірми Пономарьова.

Олександр Пономарьов
Нардеп Олександр Пономарьов

До слова, недоторканість у Пономарьова також не зняли – нібито недостатньо підстав. А більш давній інцидент з комуністом Олександром Ткаченком, який не просто забрав телефон у журналістки, а й викинув його на сходову клітку.

Цю справу прокуратура взагалі не взялась розглядати, а суд скаргу на це відхилив. Такі інциденти негативно впливають на суспільство в цілому.

По-перше, потрібно фіксувати заявами до поліції. Друге – це публічна реакція і підтримка колег. Адже людина, яка це зробила (хамство – 24) має отримати конкретний публічний осуд і зрозуміти, що це дуже серйозний удар по іміджу,
– сказала медіаексперт Оксана Романюк.

В Європі так все і працює. Тому там зловживати депутатською недоторканністю бояться.

Нагадаємо, 2 жовтня під час одного з голосувань у парламенті журналіст телеканалу 1+1 Ігор Колтунов помітив, як Барна одночасно натискав на кнопки за пультами трьох своїх колег. Помітивши "кнопкодавство", журналіст зробив зауваження нардепу, і почув у відповідь нецензурну лайку.

Після цього інциденту мережа вибухнула гнівними коментарями на адресу як Барни, так і інших українських політиків. Так, шоумен Володимир Зеленський закликав українців взяти участь у флешмобі "Ідіть у с*аку", в межах якого люди публікували у соцмережах свої критичні відеозвернення до політиків.