Замерзле водосховище для ковельчан – дорога навпростець. 9-річний Максим не раз бачив, як кригою скорочують шлях дорослі. Того дня вирішив і собі не підійматись на міст, а піти навпростець. Хлопець прямував до знайомих рибалок, аби розпитати про улов. Та в одному місці лід виявився закрихким навіть під вагою дитини.

Читайте також: Поліцейський впіймав дитину, яка впала з третього поверху: неймовірне відео

А старший Максим тоді якраз прийшов на озеро. Він прорубав три ополонки та закинув вудки. Як тільки у хлопця почало клювати, він раптом почув крик про допомогу. Неподалік від Максима тонув інший хлопець. У старшого хлопця під рукою була сокира і він не роздумуючи побіг рятувати малечу. Хлопчина подав сокиру потопаючому і той встиг вхопитися за неї. Потім він по-троху почав витягати хлопчину, який потрапив у халепу. Максим зняв наскрізь промоклу куртку малого, дав свій одяг й повів додому до бабусі, мама в той час була на роботі.

У мене троє діток, цей середній, один хлопчик. У мене спочатку було бажання відколошматити його, щоби дурість витрясти,
– розповіла мама врятованого хлопчика Марина Покрова.

Після пережитого хлопці настільки подружилися, що називають один одного братами. Разом збираються їхати й до Луцька наступного тижня, адже там відважність юного відчайдуха намірені відзначити рятувальники.