Цьому музею вже з десяток років. За цей час його власникові Михайлу Поличко вдалося зібрати двісті п'ятдесят сортів винограду. Чоловік певен, ця рослина цілюща та спроможна лікувати.

Людина, яка сьогодні має дуже нервову роботу, і яка прийде сьогодні і побуде 20 хвилину у винограднику, вона стає добра, вона хоче жити, хоче творити,
– переконаний виноградар.

З усього різноманіття винограду чоловік виготовляє з десяток вин. Перш ніж дегустувати вино, господар дає на пробу виноград.

Дегустації проводить дружина пана Михайла. До вина жінка ставиться надзвичайно шанобливо. Каже, в родині звикли пити сухі вина, натомість туристам до вподоби солодкі. Мандрівники, які вже побували в Європі та куштували знамениті французькі та італійські вина, переконують – закарпатський напій не поступається закордонному.

Щосезону пан Михайло виробляє від двох до трьох тисяч літрів вина, залежно від врожайності. Цей рік не був рекордним. Проте виноградар не скаржиться. Каже, головне - отримувати задоволення від улюбленої справи і ділитися ним з іншими

Читайте також: Вчені з'ясували, чи може червоне вино і виноград продовжити життя