Через близькість регіону до зони бойових дій багато вірменських військових, які загинули в Нагірному Карабаху, родом саме звідти.

До слова У Вірменії священник вигнав прем'єра Пашиняна з церкви: відео

Коли один з місцевих побачив, що Нікол Пашинян намагається покласти квіти до могили його родича, то виступив категорично проти такого жесту прем'єра.

Ви не маєте нічого спільного з могилою мого брата. Це могила мого брата, я маю на це право, я не дозволю вам,
– заявив чоловік.

Згодом Пашинян намагався поговорити з цим чоловіком, але він дорікнув, що владні структури ані трохи не допомогли знайти тіло загиблого, навпаки – лише завадили.

Самому прем'єру потім повідомили, що загиблим, до могили якого він підходив, є чоловік сестри цього місцевого. На цьому Нікол Пашинян покинув спроби вшанувати його пам'ять.

До слова, з офіційного відео візиту вірменського прем'єра до Вайоц Дзор цей інцидент прибрали, відредагувавши сам ролик.

Пашиняну завадили покласти квіти до могили загиблого: дивіться відео

Нікол Пашинян: злет і падіння

  • Вірменський політик у 2018 році очолив уряд країни на хвилі масових протестів, які охрестили Оксамитовою революцією. Це зробило його справжнім улюбленцем серед вірмен.
  • Втім, це тривало лише 2 з половиною роки – до осені 2020 року, коли в Нагірному Карабаху спалахнули активні бойові дії з Азербайджаном.
  • Цього разу Росія проігнорувала свого союзника Вірменію та залишила все на випадок долі. Путін втрутився лише коли азербайджанські війська майже підійшли до Степанакерту – центру невизнаної "республіки".
  • Та й то Росія не вступала в конфлікт, як очікувала Вірменія, а лише виступила таким собі "миротворцем", змусивши Вірменію підписати невигідний для неї мирний договір.
  • Фактично, Вірменія програла війну Азербайджану, а Нікол Пашинян за півтора місяця перетворився з народного героя на "зрадника батьківщини".
  • У країні спалахнули масові протести, тож прем'єр був змушений погодитися на нові парламентські вибори, які відбудуться 20 червня.