Коли Армстронг ще був дитиною, його завжди манило небо. Свою першу льотну ліцензію він отримав у 16 років - раніше, ніж право на керування автомобілем. Свого захоплення Армстронг не покинув навіть в університеті. Але у 1949 році його призвали до армії. Для когось це могло стати трагедією, проте не для Ніла. Під час служби у ВПС він став наймолодшим льотчиком, який успішно випробував новий реактивний літак. Армстронг встиг повоювати у Кореї і лише потім повернувся до навчання.

Після закінчення університету Армстронга взяли на роботу у НАСА. Тут він випробовував експериментальні літаки та вперше здійснив політ у космос в якості командира “Джеміні 8”.

Його блискуча характеристика та прагнення до освоєння усього нового дали результат. Армстронга обрали для виконання надважливої місії - бути першою людиною, яка ступить на поверхню Місяця. Затамувавши подих, увесь світ слідкував за польотом відчайдухів. 21 липня 1969 року Ніл Армстронг на очах мільйонів телеглядачів зістрибнув з останньої сходинки місячного посадкового модуля. Його вчинок назавжди змінив світ.

За свою роботу Армстронг отримав безліч нагород. Серед них - президентська медаль свободи та золота медаль Конгресу США - найвищі нагороди у американському суспільстві. На його честь назвали кратер на місяці, його ім’я внесено до Зали слави американських астронавтів.

Попри свій поважний вік - йому нещодавно виповнилося 80 - Армтронг повний сил та бадьорості. Він частенько дивиться на нічне небо та згадує: як це, бути першою людиною на Місяці.