Інцидент трапився 17 серпня в провінції Тахар, розташованій на північному сході Афганістану. Трагічні кадри розлетілися у мережі.

Читайте також Вимагають рівноправ'я: в Афганістані жінки чи не вперше вийшли на протест – відео акції

Таліби вбили жінку на очах у села

Бойовики "Талібану", попри обіцянки радикального руху з повагою ставитися до жінок, вбили одну з них на очах у всього села. Місцеву жительку застрелили за порушення законів шаріату.

На оприлюдненому фото жінка лежить у калюжі крові, а навколо неї сидять батьки та інші жителі селища.

Деталі події невідомі. Однак очевидці розповіли, що загибла вийшла на вулицю без паранджі, чим й порушила закони ісламу.

Також видання повідомляє, що таліби встановили контрольно-пропускні пункти по всьому Кабулу і б'ють людей, які намагаються дістатися до аеропорту та виїхати з Афганістану.

Таліби застрелили жінку / Fox News

Увага – фото містить сцени насильства, 18+


Ставлення до жінок: що обіцяли таліби

  • Коли рух "Талібан" востаннє був при владі, до жінок ставилися дуже жорстоко та зневажливо. Їм забороняли виходити на вулицю без чоловіків, носити будь-який інший одяг, крім бурки чи паранджі, ходити на роботу, лікуватися у медиків-чоловіків і навіть голосно сміятися.
  • Цього разу таліби, захопивши країну, запевнили, що дозволять жінкам навчатися в університетах і влаштовуватися на роботу. Вони не вимагатимуть, аби афганки носили паранджу, достатньо буде хустки.
  • 17 серпня на місцевому телебаченні Афганістану навіть транслювали передачі за участю жінок. Щоправда, усі були в хіджабах, зокрема й західні кореспондентки.
  • Крім того, терористи дозволили жінкам провести протест за свої права.

Зверніть увагу Росія повернула талібам афганку, яка втікала від насильного одруження