Правоохоронці підтвердили цю подію. Наразі вже відома основна версія слідства щодо причин такого вчинку.

Раніше Поліцейського з Одеси, який позичив 300 тисяч і зник, знайшли мертвим

Виселили з дому та посварився з дружиною

Загиблому чоловікові було 40 років. Він мав звання старшого сержанта поліції. Він у 2016 році придбав будинок на аукціоні, який проводив банк. Проте вже у 2020 році його виселили аргументуючи це відповідним рішенням суду.

Окрім цього, правоохоронець незадовго до смерті посварився з дружиною. У загиблого залишилися 2 малолітніх дітей.

УНІАН повідомляє, що правоохоронець служив у Подільську на Одещині. Наразі вже відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство з поміткою "самогубство". За попередньою інформацією, він не залишав передсмертну записку. ЗМІ повідомило, що чоловікові було не 40 років, а приблизно 34 (народився в 1987 році).

Інші самогубства службовців

  • У Києва 19 серпня в гуртожитку Національного транспортного університету знайшли тіло поліцейського Сергія Горошка. ЗМІ повідомили, що він вистрелив собі в голову.
  • У Дніпрі 5 серпня знайшли повішеним підполковника СБУ. Поряд із ним лежала передсмертна записка. Там він звинуватив у власній смерті начальника свого відділу.
  • 24 травня повідомили, що в Одесі наклав на себе руки прикордонник. Він застрелився з пістолета у своєму робочому кабінеті. Можливою причиною такого вчинку назвали проблеми в сім'ї.