Купив квартиру - і ти - потенційний терорист в очах влади. Щоб потрапити до кола інтересів спецслужб, тепер достатньо всього лише зв’язатися з ріелтором. В Уряді прописали Порядок постановки на облік суб’єктів первинного фінмоніторингу. Відтак кожен, хто планує придбати житло вартістю понад 400 тисяч гривень - а в обласних центрах дешевшого майже й нема - автоматично отримує статус підозрюваного у відмиванні доходів чи фінансуванні тероризму. Що це - порушення принципу презумпції невинуватості чи ж проста нерозсудливість чинної влади? Відповідь - у діловому тижневику "Контракти" у статті “Під підозрою всі”.
Гроші роблять гроші. Відносна стабілізація економіки розширила перелік інструментів, як простим громадянам заробити на власних заощадженнях. Населення продовжує вкладати у банківські метали і депозити, відсотки за якими все ще перевищує інфляцію. На хвилі росту ПФТС і Української біржі свою активність відновили і пайові фонди, які тепер пропонують більше можливостей. Які фінансові інструменти принесуть найбільший прибуток приватному інвестору ще цього року - у свіжому номері тижневика "Статус" у статті “Короткие вложения”.
Заробили статки - з’їли нерви. Випробування бізнесом і політикою не проходить для здоров’я українських мультимільйонерів безслідно. Товсті гаманці від старості не рятують, відтак доводиться покращувати самопочуття у інший спосіб. Ранкові пробіжки, басейн, дієти, йога, дайвінг, рафтинг та багато інших популярних серед бізнесменів методів зміцнення здоров’я - сьогодні для них вже не розкіш, а засіб виживання. Що їдять мільйонери та як піклуються про своє здоров’я - рецепти хорошого самопочуття в українських багатіїв випитував "Корреспондент" у матеріалі “Восточный пациент”.