Влада оголосила війну українському енергетичному марнотратству. Ціна економії по-українськи - 250 мільярдів гривень на 5 років. Втім, в Україні нема жодного державного органу, який би насправді був зацікавлений у цьому. Енергопостачальні компанії не хочуть зменшувати свої енерговитрати, адже ці видатки закладені у тепловий тариф і державні дотації. Що може завадити грандіозним планам влади зробити країну менш енергозатратною - дізнайтеся у тижневику ″Власть денег″ у статті ″Альтернативная перспектива″.


В останні місяці Москва запропонувала Києву цілу низку економічних ″експромтів″: об’єднання газотранспортних систем, спільне будівництво літака Антонов та суднобудування. Деякі з них вже почали втілювати в життя. На черзі ще одна пропозиція збоку росіян, яка зазіхає на вкрай важливу для України галузь – атомну. Втрата уранових родовищ та об’єднання енергогенерації з Росією завдасть Україні більше шкоди, ніж передача Газотранспортної системи в управління Газпрому - пише журнал ″Тиждень″ у статті ″Поділять атом″.


Природні красоти, корисні копалини, козацький колорит, краса жінок і борщ - саме на це треба звертати увагу, створюючи привабливий бренд Україна. Втім, наразі такою пропагандою займаються лише деякі українці і навіть іноземці - і аж ніяк не держава. А відсутність доступної інформації про країну робить її білою плямою на карті світу. Тим часом Україні таки є чим привабити туристів. Як красиво продати Батьківщину - читайте у тижневику ″Кореспондент″ у статті ″Красиво продать родину″.