Сьогодні мало хто пам’ятає, що серед радянських республік, які перші заявили про свої наміри вийти із СРСР, поряд із трьома країнами Балтії були Молдова, Грузія та Вірменія. Уже у 90-му там перемогли націоналісти і республіки почали поволі відмежовуватися від решти Радянського Союзу. Проте якщо Литва, Латвія та Естонія уже давно стали членами НАТО та ЄС, то доля трьох інших країн виявилася куди складнішою. Як пострадянські республіки долають результати інертної “сили тяжіння” колишньої метрополії - досліджував “Тиждень” у матеріалі “Старт спільний, а фініш?”.

Офіційно 400 тисяч українців, яким за 45 не можуть знайти роботу. Насправді ж рівень безробіття цієї категорії населення набагато вищий. Адже багаторічний робочий досвід потрібен лише в низькооплачуваних трудомістких спеціальностях. Знайти роботу старшому поколінню в нашій країні дуже складно, якщо до цього часу вони не просунулися кар'єрними сходами й не досягли у своїй професії вершин. Кому ж потрібні працівники, яким за 45 - дізнавайтеся у “Контрактах” у статті “Поступіться місцем”.

Поки великі онлайнові магазини конкурують між собою в популярних товарних категоріях, вузькі ніші та нестандартні напрямки електронної торгівлі залишаються практично вільними. Минулоріч обсяг ринку онлайн-торгівлі в Україні склав 1 мільярд доларів. Цифра солідна, втім поки не дотягує до показників розвинутих країн. там крім техніки, в онлайн-кошики потрапляють всі товари на щодень, як то їжа, одяг, косметика, ліки та подарунки. про вузькопрофільну торгівлю в мережі - читайте у “Статусі” у статті ”В своей тарелке”.