Євролихоманка триває: банки відмовляються купляти євро, населення впадає у паніку. Аналітики не виключають, що під кінець року валюта Старого Світу може порівнятися в ціні з доларом. Однак ″скидати″ євро зараз - фахівці не радять: слушний момент для того, щоб позбутися валюти, яка дешевшає, уже втрачений. До того ж, прогнозують аналітики, наступного року єдина валюта, ймовірно, зміцниться. Доки лихоманитиме євро? - думку експерта питали "Коментарі" у статті ″Євро зміцниться через рік″.

Вітчизняна економіка демонструє ознаки одужання. Продажі автомобілів, пожвавлення на будівельних майданчиках та зростання споживчих настроїв засвідчують - українська економіка врешті почала оживати. Експерти, втім, випромінюють стриманий оптимізм. Мовляв, цього покращення все ще недостатньо для того, щоб загладити наслідки одного з найвідчутніших обвалів у Європі: минулоріч - у розпал кризи - Україна втратила 15% ВВП, промвиробництво знизилося навіть більше, ніж у війну. Чи можна нинішні досягнення вважати проривом? - тему досліджував тижневик "Кореспондент" у статті ″Она уже шевелится″.

Українці пристосувалися жити в умовах економічної нестабільності. Ба більше - навіть у майбутнє дивляться з більшим оптимізмом, ніж приміром торік. Переживши у 2008-му кредитоманію, люди стали ставити на високу оборотність грошей. Тренди першого півріччя 2010-го свідчать: головне - швидкість! Споживач як і раніше прагне володіти унікальними цінностями, але, разом з тим, хоче, щоб вони були бюджетними. На що переорієнтували свої уподобання пересічні українці? - тему знає "Власть денег" у статті ″Не юлить, а раскручиваться″.