Не скоїти злочину і потрапити до в’язниці на 3 роки. З ухваленням Верховною Радою змін до Закону “Про судовий устрій і статус суддів”, Кримінального і Цивільно-процесуального кодексів опинитися за ґратами може будь-яка людина, що не оплатила компослуги чи зобов’язання по кредиту. У кращому випадку українців чекає штраф на суму до 17 тисяч гривень. Деталі парадоксальних змін в українському законодавстві та поради, як захистити себе - на шпальтах Weekly.ua. у статті ”Ласкаво просимо в боргову яму без гарячої води”.
Державні банки на рівні “В”. Міжнародне агентство Fitch досить високо оцінює платоспроможність українських “Ощадбанку” та “Укрексімбанку”. І це незважаючи на те, що НАК "Нафтогаз" заборгував “Ощадбанку” понад 20 мільярдів гривень. Втім, тішитися високою оцінкою від авторитетного агентства не надто доводиться, адже пояснення висновкам досить просте - обидва банки повністю належать державі, відтак можуть розраховувати на її допомогу. Насправді ж баланс “Ощадбанку” та “Укрексімбанку” бажає кращого. Більше знають "Економическиие известия" у матеріалі ”Ощадбанк непотопляем”.
Взяти під контроль ринок зовнішньої реклами і поділити понад 800 мільйонів гривень, які крутяться у цьому бізнесі. Під прикриттям безпеки руху нинішній уряд обіцяє підтримати законопроект, що значно обмежить розміщення білбордів вздовж доріг. Водночас у ДАІ сумніваються, що рекламу можна вважати вагомою причиною ДТП. Фахівці ж підтверджень впливу білбордів на безпеку руху не мають. Про причини владних ініціатив та долю реклами на українських дорогах - на сторінках газети "Україна молода" у матеріалі “Вона" і "він" на широкій дорозі”.