Гроші на оздоровлення. Аби покрити дефіцит бюджету Україні потрібен мільярд доларів. Ці гроші готовий надати МВФ, втім за умов прийняття податкового кодексу, втілення пенсійної реформи, запровадження пені за борги з оплати компослуг, підняття ціни на газ для населення тощо. Щоправда міжнародному валютному фонду заплутав карти президент нещодавно ветувавши кодекс. Втім, для МВФ такі речі не в новину. Україна втілюючи співпрацю з фондом не завжди виконувала вимоги. Напрклад вирішити проблему банку “Надра” уряд обіцяв ще 2009-го, так цього і не зробивши. Чи вдасться МВФ виздоровити Україну читайте на сторінках видання “Контракти” у матеріалі ”Хронічний алкоголізм”.
Спекатись міністерства. У Мінвуглепромі обіцяють, що наступна п'ятирічка стане найударнішою за часи незалежності України. Адже до 2016 року з державних шахт обіцяють видобувати по 70 мільйонів тонн вугілля щорічно.Такі стаханівські темпи дозволять отримати у півтора рази більше сировини, аніж сьогодні. Втім, аби досягти таких показників - потрібно додаткові вливання інвесторів, адже держава не спроможна профінансувати планові досягнення. Чи держшахти перейдуть у приватну власність знають “Коментарі” у статті”Чому Мінвуглепром не потрібен Україні”.
Україна в західних очах. 25 листопада Європейський парламент нарешті ухвалив резолюцію щодо України. Документ в нашій державі оцінили по-різному. У вітчизняному МЗС вважають, що резолюція збалансована і підтверджує інтерес влади до євроінтеграції. У парламентській меншості заявили, що чинному керівництву держави показали жовту карточку. Про те як бачать Україну на Заході читайте в інтерв'ю “Українського тижня” з депутатом Європаламенту Ребеккою Гармс у статті “Конкретний меседж”.