Про своє звільнення сам Олег Корецький розповів у коментарі "Главкому". У розпорядженні видання також є документ про звільнення.

До слова Безперспективні справи проти Порошенка: слідчий ДБР каже, що їх близько 80%

Звільнення відбулося 23 липня. Слідчий очолював третій відділ управління ДБР з розслідування кримінальних порушень держслужбовцями. Цю посаду скоротили через зміну штатного розпису, а держслужбу самого Корецького припинили.

Підписав цей указ виконувач обов'язків директора ДБР Олександра Соколова ще 21 липня. Цікаво, що раніше в ДБР вже заявляли, що Корецький звільняється. Втім тоді це пояснювали буцімто зливом службової інформації.

звільнення Корецького, указ, ДБР
Указ про звільнення Олега Корецького з ДБР / фото "Главкому"

Хто такий Олег Корецький: коротко

  • Він працював у Державному бюро розслідувань ще з часів його першого очільника Романа Труби. Останнім часом обіймав посаду керівника одного з відділів, що займався кримінальними справами проти держслужбовців.
  • Останнім часом у нього виникали різноманітні конфлікти з заступником голови ДБР Олександром Бабіковим і генпрокуроркою Іриною Венедіктовою. Доходило до того, що Корецький пропонував їм теледебати.
  • Імовірно, вони виникли через позицію Корецького щодо "безперспективності" справ проти Петра Порошенка. Він, зокрема, закрив справу щодо продажу заводу "Кузня на Рибальському" й заявив про відсутність у ній складу злочину.