Перелік питань публікує "The New York Times", проте зазначає, що це не дослівно. У Мюллера є понад 40 питань президенту, які він розділив на чотири категорії:
Перша категорія стосується відносин Трампа з екс-радником з нацбезпеки Майклом Флінном. Мюллер хоче дізнатися інформацію про те, що саме президенту США відомо про телефонні дзвінки, які Флінн робив на той момент російському послу Сергію Кисляку, а також як схвалювалося рішення про звільнення Флінна.
Читайте також: Політичний документ: Комі розкритикував висновок щодо втручання Росії у вибори в США
У двох наступних категоріях мовиться про колишнього главу ФБР Джеймса Комі і екс-генпрокурора США Джефа Сешнса. До прикладу, декілька питань зі списку:
"Якою була мета Ваших дзвінків містеру Комі 30 березня і 11 квітня 2017 року?";
"Якою була мета Вашого твіту від 12 травня 2017 року? (Трамп написав, що Комі повинен сподіватися, що не існує звукових записів його розмов з президентом)";
"Що Ви зробили, щоб спробувати змусити його передумати?";
"Яка була мета Вашої вечері з Комі 27 січня 2017 року, і що там було сказано?".
Четверта категорія питань стосується безпосередньо Росії: подробиці щодо зустрічі Трампа-молодшого з російською адвокаткою Весельницькою, а також деталі щодо поїздки американського президента до Москви.
Читайте також: Трампу варто змінити сприйняття Росії, – Волкер
Своє обурення щодо питань Мюллера Трамп опублікував у Twitter.
Так ганебно, що питання, пов'язані з "полюванням за відьмами" (справа про втручання Росії – ред.), "просочилися" у ЗМІ,
– заявив президент.
Дональд Трамп додав, що це "змова, яка ніколи не існувала, і розслідування, яке почалося з нелегально оприлюдненої секретної інформації".
Нагадаємо, комітет розвідки США не знайшов жодних доказів того, що президентська кампанія Дональда Трампа у 2016 році мала зв’язки із Росією. Проте представники Демократичної партії, що перебувають в опозиції до Трампа, з таким висновком не згідні.
Із чого розпочалося "російське розслідування"? Підставою для нього стала кібератака на Національний комітет Демократичної партії США, внаслідок якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Гілларі Клінтон. Розвідка США з'ясувала, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear. Приводом для розширення "російського розслідування" стало досьє на чинного президента Америки, зібране колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом протягом 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Дональда Трампа із російськими чиновниками. Розслідування ведеться Міністерством юстиції США та спецпрокурорм Робертом Мюллером з метою з'ясувати, чи не сприяла Росія обранню Трампа.