"За минулий сезон ми заробили 162 тисячі доларів за телевізійні права. А якщо б ми сьогодні гналися за довгим рублем, то могли б отримати до мільйона доларів",- розповідає гендир "гірників".

"Де-юре ті клуби, які сьогодні створили так званий "анти-пул", мають рацію. З юридичної точки зору до них не причіпитись. Там все чисто, красиво. Але де-факто - навіщо взагалі створювалася Прем'єр-ліга? Головною ідеєю її створення було зробити такий бізнес-проект, завдяки якому можна, зібравши всі телевізійні права в один кошик, вигідно їх продати і таким чином добре всім заробити. Тобто вибудувати стратегію розвитку таким чином, щоб у майбутньому всі клуби отримували гроші. Не тільки гранди, але і ті команди, які знаходяться у нижній частині турнірної таблиці. Але сьогодні виходить, що ті клуби, які ввійшли в "анти-пул", заважають це зробити.

Думаю, що клуби все-таки між собою домовляться про створення єдиного пулу. Але ще раз хочу сказати, що якщо клуби, які сьогодні входять в так званий "анти-пул", не хочуть йти далі, тоді немає сенсу в існуванні Прем'єр-ліги", - впевнений Палкін.